Zespół inżynierów-pasjonatów oferujących swoje doświadczenie z zakresu automatyki, programowania i zarządzania, tworzących firmę zajmującą się projektowaniem, instalowaniem, wykonywaniem pomiarów technicznych oraz serwisowaniem instalacji.

 

PRO-AIR specjalizuje się w projektowaniu oraz realizacji inwestycji budowlanych. Inwestycje realizuje kompleksowo bądź też realizuje poszczególne zadania na różnych etapach procesu inwestycyjnego.

PRO-AIR zatrudnia doświadczony, wysoko wykwalifikowany personel techniczny w różnych specjalnościach, w tym m.in.: elektrycznej, teletechnicznej i telekomunikacyjnej, IT, instalacyjnej, technologicznej, konstrukcyjno-budowlanej, mechanicznej, itd. Ponadto w naszej firmie zatrudnieni są inżynierowie projektu, automatycy, programiści oraz inny personel techniczny - niezbędni do zarządzania realizacją inwestycji.

Oferujemy szeroką gamę wyrobów producentów, którzy od wielu lat znajdują się w ścisłej czołówce doświadczonych i profesjonalnych firm na rynku wentylacyjno-klimatyzacyjnym.

Produkty i systemy klimatyzacyjne oferowane i dostarczane przez naszą firmę to gwarancja:

                - Nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych

                - Niskich kosztów eksploatacyjnych

                - Pewności i niezawodności długotrwałego działania

Firma PRO-AIR prowadzi ścisłą współpracę z Pomorskim Związkiem Żeglarskim polegającą na obopólnej wymianie doświadczeń i wzajemnym wsparciu prowadzonych projektów.

 aktywnieizdrowo

 

   

 

Nasze realizacje morskie

Symulator jachtu
Monitoring trasy jachtu
Narodowe Muzeum Morskie

Nasze realizacje lądowe

Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
Narodowe Muzeum Morskie